GBA POLSKATechnik - Doświadczalnik FTSPraca

Jeżeli jesteście zainteresowani poniższym stanowiskiem pracy, aplikujcie!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (technicznego/wyższego lub w trakcie studiów zaocznych na kierunkach: rolnictwo, ogrodnictwo lub pokrewne);
  • Minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Sumienności, dokładności, odpowiedzialności w realizowaniu powierzonych zadań;
  • Punktualności, dyspozycyjności;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Zdolności interpersonalnych i organizacyjnych;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Mile widziane umiejętności raportowania w programie ARM oraz praktyka w wykonywaniu prac rolniczych.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Zakładanie i przeprowadzanie badań polowych środków ochrony roślin zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki
    Eksperymentalnej i/lub Dobrej Praktyki Laboratoryjnej;
  • Dbanie o jakość i kondycję upraw polowych;
  • Wykonywanie zabiegów agrotechnicznych oraz monitorowanie i zbiór upraw polowych;
  • Analiza doświadczeń i wyników oraz ich raportowanie.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku;
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole ze wsparciem branżowych profesjonalistów;
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę/umowę zlecenie/umowę B2B);
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, kompetencji i oświadczenia zawodowego;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych,
    szkolenia);
  • Nowoczesny sprzęt do wykonywania analiz;
  • Realny wpływ na rozwój firmy.
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Mochtyńska 65
03-289 Warszawa

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny