PODCAST"PIĘKNO POD KONTROLĄ"

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam podcast "PIĘKNO POD KONTROLĄ".

Jedyny taki projekt na polskim rynku, w całości poświęcony edukacji i budowaniu świadomości na temat badań in vivo w kontekście rozwoju, skuteczności, bezpieczeństwa i oceny kosmetyków.

https://www.gba-polska.pl/wp-content/uploads/2024/01/GBA-POLSKA-podcast-piekno-pod-kontrola-1-2.jpg

CO SPRAWIA, ŻE TEN PODCAST JEST UNIKATOWYM PROJEKTEM?

Łukasz Stojak, Dyrektor ds. Marketingu w GBA POLSKA wraz z Ekspertami z Centrum Badań Kosmetyków GBA POLSKA, przybliżają Wam procesy badawcze, które odgrywają kluczową rolę w tworzeniu nowoczesnych i innowacyjnych produktów kosmetycznych.

TO PODCAST TWORZONY DLA WAS I O WAS!

Dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki branży i zrozumieć, jak ważne są badania dla rozwoju, skuteczności oraz bezpieczeństwa kosmetyków. Do słuchania podcastu zapraszamy wszystkich entuzjastów kosmetyków, profesjonalistów z branży, w tym producentów kosmetyków, a także studentów i uczniów kierunków branżowych oraz każdego, kto jest ciekawy, jak nauka wpływa na rozwój produktów kosmetycznych, których używamy na co dzień.

ZAINTERESOWANI?

ZAPRASZAMY DO SŁUCHANIA NA SPOTIFY I YOUTUBE!

Odcinek "4" - TESTERZY KOSMETYKÓW - KLUCZOWE OGNIWO W BADANIACH IN VIVO

W czwartym odcinku podcastu, wraz z jest dr Agnieszką Chojnacką, Kierownik Pracowni Badań In Vivo w GBA POLSKA, porozmawiamy o znaczeniu testerów jako reprezentantów różnych typów skóry i różnych grup wiekowych. Wyjaśnimy co trzeba zrobić, aby zostać testerem kosmetyków. Wskażemy korzyści z bycia testerem oraz jak testerzy mogą wpływać na przemysł kosmetyczny. Omówimy również kwestie etyki badań i ich bezpieczeństwa.

Posłuchaj na SPOTIFY | YOUTUBE

Odcinek "3" - DOBRA PRAKTYKA KLINICZNA W BADANIACH KOSMETYKÓW - WYMÓG CZY NIE, A MOŻE POROZMAWIAJMY JĘZYKIEM KORZYŚCI

W trzecim odcinku podcastu wraz z Martą Rosińską, Global Regulatory Affairs Manager w GBA POLSKA rozmawiamy o zasadach DOBREJ PRAKTYKI KLICZNEJ, w skrócie GCP, obowiązujących dla leków z przełożeniem na wyroby kosmetyczne. Wskażemy Wam potencjalne korzyści dla laboratorium, klienta i konsumenta, płynące ze stosowania właśnie tych zasad w badaniach kosmetyków.

Posłuchaj na SPOTIFY | YOUTUBE

Odcinek "2" - BADANIA SOLARYJNE JAKO OBIEKTYWNA OCENA POZIOMU OCHRONY PRZECIWSŁONECZNEJ

W drugim odcinku podcastu wraz z Karoliną Dziąbowską, Dyrektorem Laboratorium Solaryjnego w GBA POLSKA omówimy rolę Laboratorium Solaryjnego i badań produktów przeciwsłonecznych wraz z przykładowymi deklaracjami jakie mogą one potwierdzać. Ponadto, przedstawimy praktyczne znaczenia (z nastawieniem na potrzeby konsumenta) symboli na etykietach jak SPF, UVAPF, PA+++, Blue Light i inne.

Posłuchaj na SPOTIFY | YOUTUBE

Odcinek "1" - WPROWADZENIE DO BADAŃ IN VIVO W KOSMETYKACH

W pierwszym odcinku, wraz z dr Agnieszką Chojnacką, Kierownikiem Pracowni Badań In Vivo w GBA POLSKA, wprowadzimy was w fascynujący świat badań in vivo w kosmetykach. Dowiecie się, czym są te badania i jaką rolę odgrywają w przemyśle kosmetycznym?

Posłuchaj na SPOTIFY | YOUTUBE

NIE MOŻECIE PRZEOCZYĆ TEJ WYJĄTKOWEJ PODRÓŻY!

OBSERWUJCIE!

SUBSKRYBUJCIE!

Dołącz do zespołu profesjonalnych testerów kosmetyków!

POZNAJ NASZECentrum Badań Kosmetyków

Najwyższe standardy, ogromne doświadczenie i wiedza naszych specjalistów.