KosmetykiCentrum Badań KosmetykówKosmetyki

Zespół najwyższej klasy specjalistów oraz najnowocześniejsze zaplecze techniczne to niewątpliwie największe atuty Centrum Badań Kosmetyków In Vivo.

Dni otwarte w Centrum Badań Kosmetyków GBA POLSKA. Więcej informacji TUTAJ.

Naszym Klientom i Partnerom oferujemy szeroki zakres badań produktów kosmetycznych, wyrobów chemii gospodarczej oraz artykułów higienicznych.

Bezsprzecznie gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonych badań dermatologicznych, aplikacyjnych czy aparaturowych (ocena długotrwałego stosowania produktu oraz natychmiastowego działania wyrobu). Godnym uwagi jest fakt, że programy badawcze są ustalane w indywidualny sposób w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Prowadzimy badania z udziałem lekarzy różnych specjalności oraz ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry, włosów czy paznokci.

GBA POLSKA to nie tylko specjaliści ds. badań in vivo, ale także rzetelna baza probantów, którzy w bardzo odpowiedzialny sposób podchodzą do ocen testowanych produktów. Jej różnorodność pozwala nam na prowadzenie wielu specjalistycznych programów badawczych i wdrażanie metodyk zgodnych z wytycznymi naszych Klientów. Służy temu najnowocześniejsza aparatura do pomiarów skóry (m.in. Courage+Khazaka), jak również kompleksowo wyposażone gabinety kosmetyczne czy fryzjerskie.

Reasumując, praca w oparciu o najwyższe standardy, ogromne doświadczenie i wiedzę naszych specjalistów to gwarancja rzetelności oraz wysokiej jakości usług świadczonych przez Centrum Badań Kosmetyków GBA POLSKA.

GBA POLSKA - CBK - Centrum Badań Kosmetyków

Dołącz do naszego zespołu profesjonalnych testerów kosmetyków!

 • Czy chcesz decydować, które kosmetyki
  trafią na sklepowe półki?
 • Lubisz testować i oceniać?

Czekamy na Twój kontakt!

Pola oznaczone kwadracikami są obowiązkowe.

  Lokalizacja Centrum Badań Kosmetyków

  Centrum Badań Kosmetyków GBA POLSKA
  ul. Ząbkowska 18
  03-735 Warszawa
  880 907 665
  centrumbadan@gba-polska.pl

  Social media

  FORMULARZ KONTAKTOWYCentrum Badań Kosmetyków

  Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnej oferty?
  Skorzystaj z możliwości formularza kontaktowego. Niezwłocznie wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.