GBA POLSKASpecjalista ds. żywnościPraca

Jeżeli jesteś zainteresowany poniższym stanowiskiem pracy, aplikuj!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – chemicznego lub pokrewnego ( mile widziana technologia żywności, wiedza o żywieniu);

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze badań żywności;

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętności pracy w grupie, dobrej organizacji czasu, samodzielności w podejmowaniu decyzji;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Profesjonalna opieka nad Klientem (koordynacja całego przebiegu realizowanych zleceń);

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów z przypisanej bazy;

  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń Klientów;

  • Fachowe doradztwo w zakresie świadczonych usług;

  • Przygotowywanie sprawozdań z badań;

  • Rozwój i systematyzowanie współpracy na dedykowanym portfelu klientów;

  • Współpraca prawidłowy przepływ informacji pomiędzy innymi działami wewnątrz organizacji;

  • Monitorowanie i analizowanie sprzedaży.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rosnącej dynamicznie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B;

  • Kompleksowy proces wdrożenia do organizacji;

  • Profesjonalne szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych;

  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;

  • Pakiet benefitów (Multisport, Lux Med, ubezpieczenie grupowe);

  • Przejrzyste ścieżki kariery;

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.

GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
Łajski, ul. Kościelna 2a
05-119 Legionowo

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny