GBA POLSKASpecjalista ds. rejestracji produktów kosmetycznych / Safety AssessorPraca

Jeżeli jesteście zainteresowani poniższym stanowiskiem pracy, aplikujcie!

Od Kandydatów oczekujemy:

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Ocena bezpieczeństwa produktów kosmetycznych w oparciu o obowiązujący stan prawny (ocena formulacji kosmetyków, analiza profilu fizykochemicznego, toksykologicznego produktu kosmetycznego oraz składników)
  • Sporządzanie raportów bezpieczeństwa produktów kosmetycznych i rewidowanie, komplementowanie i opracowywanie dokumentacji
  • Zgłaszanie produktów kosmetycznych Komisji Europejskiej za pośrednictwem systemu CPNP
  • Analiza i interpretacja wyników badań produktu kosmetycznego
  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji w zakresie wynikającym ze specyfiki stanowiska pracy
  • Wsparcie merytoryczne zespołu handlowego i laboratoryjnego

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty program szkoleniowy z zakresu prowadzenia badań in vivo produktów kosmetycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Mochtyńska 65
03-289 Warszawa

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny