GBA POLSKALaborant - Badania kosmetyków i chemii gospodarczejPraca

Jeżeli jesteście zainteresowani poniższym stanowiskiem pracy, aplikujcie!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe z zakresu: kosmetyków, chemii, biologii czy farmacji,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
  • Umiejętności działania w zespole i organizacji własnego czasu pracy.

Ponadto mile widziana:

  • Znajomość systemu ISO 17025 oraz umiejętność posługiwania się metodykami badań oraz dokumentami,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Wykonywania podstawowych analiz fizykochemicznych kosmetyków i chemii gospodarczej,
  • Opracowywanie wyników i przygotowywanie sprawozdań z badań,
  • Praca z dokumentacją systemową,
  • Przeprowadzanie kalibracji wyposażenia pomiarowego.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku,
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole ze wsparciem branżowych profesjonalistów,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych,
    szkolenia,
  • Nowoczesny sprzęt do wykonywania analiz,
  • Realny wpływ na rozwój firmy.
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Mochtyńska 65
03-289 Warszawa

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny