GBA POLSKAKey Account ManagerPraca

Jeżeli jesteś zainteresowany poniższym stanowiskiem pracy, aplikuj!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. licencjackiego w obszarze Biotechnologia, Biologia, Chemia, Ochrona Środowiska, Geologia lub pokrewnych;
  • Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy o podobnym charakterze;
  • Doświadczenia w nawiązywaniu długofalowych relacji z Klientami;
  • Umiejętności negocjacyjnych;
  • Podstawowej znajomości aktów prawnych z zakresu ochrony środowiska;
  • Ukierunkowania na realizację celów, planów sprzedażowych;
  • Znajomości rynku usług środowiskowych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Promocja usług badań laboratoryjnych dla branży środowiskowej, w tym: udział w targach/ konferencjach związanych z ochroną środowiska;
  • Prowadzenie działań handlowych w wyznaczonym obszarze kraju odpowiednich do wyznaczonego segmentu Klienta;
  • Aktywna sprzedaż usług środowiskowych oraz powiązanych z nimi: badań laboratoryjnych, opracowań, ekspertyz i dokumentacji;
  • Pozyskiwanie Klientów oraz budowanie z nimi i utrzymywanie efektywnej relacji;
  • Udział w opracowywaniu i realizacji planu sprzedaży zgodnie ze wskaźnikami ustalonymi przez dział sprzedaży dla wszystkich pracowników działu handlowego;
  • Realizacja strategii sprzedażowej i wynikającego z niej planu;
  • Bieżące raportowanie przełożonemu i inne aktywności administracyjne związane z procesem sprzedażowym;
  • Przygotowywanie ofert handlowych/przetargów i umów z Kontrahentami;
  • Wymiana informacji pomiędzy członkami zespołu w kraju;
  • Stałe prowadzenie analizy rynku w swoim zakresie odpowiedzialności  oraz wykorzystanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży;
  • Aktualizacja w bazach danych firmy dotyczących Klienta w zakresie sprzedaży i rentowności;
  • Efektywna współpraca z zespołem Obsługi Klienta, Laboratorium, Działem Ekspertyz Środowiskowych, Działem Próbkobrania, Działem Marketingu;
  • Kompleksowa obsługa Klienta (koordynacja zlecenia, ścisła współpraca z Laboratorium, Działem Ekspertyz Środowiskowych, wyjaśnianie nieprawidłowości, obsługa reklamacji);
  • Uczestnictwo w projektach podnoszących efektywność pracy działu i firmy.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – firma międzynarodowa, o znaczącej pozycji w swoim obszarze;
  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;
  • Możliwości rozwoju;
  • Praca w dynamicznym zespole;
  • Pakiet benefitów: medyczny Lux-Med, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • Praca mobilna.
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
Łajski, ul. Kościelna 2a
05-119 Legionowo

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny