GBA POLSKAW jaki sposób aplikować?W jaki sposób aplikować?

Od pierwszego kontaktu do nawiązania współpracy dzieli nas tylko kilka prostych kroków:

KROK 1APLIKACJA ONLINE

Wyślij nam swoją aplikację online w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne lub w przypadku zainteresowania pracą w GBA POLSKA. Wszystkie aplikacje przesyłacie na adres e-mail: hr@gba-polska.pl.

Przyspieszy to cały proces i zapewni przejrzystość. Wyślemy Ci potwierdzenie, gdy tylko otrzymamy Twoje dokumenty.

Wskazówki:

Prosimy o przesłanie nam następujących dokumentów:

  • CV, w którym znajdziemy kompletne informacje o Tobie, w tym przebieg dotychczasowej kariery zawodowej;
  • List motywacyjny, w którym znajdziemy odpowiedź, dlaczego aplikujesz do GBA POLSKA. Przekonaj nas, że jesteś idealnym kandydatem.

Prosimy o przesłanie aplikacji w formacie PDF. W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska / lokalizacji, na które aplikujesz.

KROK 2ROZMOWA

W przypadku zainteresowania z naszej strony Twoją aplikacją, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, z kim będziesz rozmawiał podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wskazówki:

Masz pytania dotyczące GBA POLSKA? Chętnie na nie odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Chcemy również dowiedzieć się więcej o Tobie, dlatego przygotuj się na rozmowę z nami. Opowiesz nam o swoich doświadczeniach i kompetencjach.

Chcemy również dowiedzieć się, czego oczekujesz od GBA POLSKA jako pracodawcy i Twojego przyszłego miejsca pracy.

Zazwyczaj do podjęcia decyzji wystarczy jedna intensywna rozmowa. W niektórych przypadkach może być konieczna kolejna rozmowa kwalifikacyjna w formie stacjonarnej lub telefonicznej.

KROK 3DECYZJA + PODPISANIE UMOWY

Decyzja powinna zostać podjęta mniej więcej 14 dni po naszej rozmowie. Zazwyczaj na rozmowy zapraszamy kilku potencjalnych kandydatów.

Jeśli my wybierzemy Ciebie – a Ty wybierzesz GBA POLSKA – z niecierpliwością będziemy czekali na powitanie Ciebie, jako nowego członka zespołu GBA POLSKA.