GBA POLSKALaborant Pracowni Analiz MetaliPraca

Jeżeli jesteś zainteresowany poniższym stanowiskiem pracy, aplikuj!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (chemia, biotechnologia, biologia, technologia żywności i żywienie człowieka lub pokrewne);
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku znajomość technik badawczych takich jak ICP-MS i ICP-OES;
  • Znajomości funkcjonowania systemu zarządzania jakością w akredytowanym laboratorium badawczym wg. normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02;
  • Znajomości zagadnień analizy statystycznej w zakresie niezbędnym do prowadzenia działań walidacyjnych;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Komunikatywności, sumienności, dokładności, rzetelności.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych próbek żywności, suplementów diety, farmaceutyków, kosmetyków, chemii gospodarczej i opakowań;
  • Interpretacja i dokumentowanie wyników przeprowadzonych badań;
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych metodyk badawczych;
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie wynikającym z pełnionej funkcji;
  • Zapewnienie terminowości wykonywanych badań.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Szeroki pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport).
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
Łajski, ul. Kościelna 2a
05-119 Legionowo

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny