GBA POLSKASpecjalista ds. Sprzedaży / Manager Sprzedaży (Branża Kosmetyczna)Praca

Jeżeli jesteś zainteresowany poniższym stanowiskiem pracy, aplikuj!

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży popartego sukcesami;
  • Umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami;
  • Wykształcenia lub zainteresowania tematami z zakresu technologii kosmetyków, chemii kosmetyków, biotechnologii;
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności i umiejętności zarządzania czasem;
  • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia do ludzi;
  • Zaangażowania i odpowiedzialności;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług laboratoryjnych;
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B.;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport);
  • Hybrydowy model pracy;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych;
  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole profesjonalistów, w przyjaznej atmosferze.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientami w Polsce i zagranicą;
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji;
  • Doradztwo w zakresie wprowadzania produktów kosmetycznych na rynek;
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • Analiza rynku, w tym działań konkurencji;
  • Udział w tworzeniu strategii firmy.
GBA - żywność - badania fizykochemiczne

O firmie

GBA POLSKA sp. z o.o. Member of GBA GROUP od 20 lat jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem w obszarze badań laboratoryjnych żywności, środowiska i kosmetyków. Z początkiem 2021 r. staliśmy się częścią GBA GROUP, europejskiej sieci laboratoriów badawczych.

Wieloletnie doświadczenie połączone z regularnym podnoszeniem kwalifikacji, nieustanne inwestowanie w najnowszą technologię i najwyższy standard metod analitycznych sprawia, że GBA POLSKA to synonim skuteczności i najwyższej jakości.

GBA POLSKA Sp. z o.o.
Łajski, ul. Kościelna 2a
05-119 Legionowo

    Załącz CV

    Załącz list motywacyjny